Akademia Pierwszej Pomocy Wrocław

tel. 697 468 902

mail: szkolenia@app.edu.pl

ul. Spiżowa 13

53-442 Wrocław

Projekt i Wykonanie Bestprom

Dołącz do nas na

Zapraszamy na nasz

Kadra instruktorska

Jacek Starzyński

Szefem szkolenia jest Instruktor - Ratownik medyczny mgr Jacek Starzyński.

Posiada certyfikaty ukończenia kilkunastu szkoleń i kursów instruktorskich z różnych dziedzin (pierwsza pomoc, ratownictwo, BLS AED, ratownictwo drogowe, ratownictwo podwodne, nurkowanie, działania wysokościowe), co daje mu dużą wiedzę teoretyczną, a praca we wrocławskim pogotowiu ratunkowym w zespołach specjalistycznych (R i S) i podstawowych (W i P) oraz innych jednostkach ratowniczych, gwarantuje bardzo wysoki poziom wyszkolenia praktycznego i technicznego.

To on trzyma całą Akademię w ryzach, uwielbiany przez kursantów, kocha nauczać innych ratowania ludzkiego życia. Znakomity dydaktyk, który potrafi zainteresować Pierwszą Pomocą naprawdę każdego. Przed ponad 8 lat pracował jako wykładowca w Wyższej Szkole Medycznej, ucząc studentów kilku przedmiotów praktycznych (pierwsza pomoc, KPP, medyczne czynności ratunkowe, techniki zabiegów, wypadki masowe i katastrofy, LPR, prawo w ratownictwie). Sposób prowadzenia przez niego szkoleń jest wyjątkowy, ponieważ Jacek przez 10 lat prowadził swój teatr. Na pewno znacie go z naszych kursów, bo takiej postaci nie da się zapomnieć.

Magdalena Mróz

Magda jest instruktorką Akademii Pierwszej Pomocy, Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz fizjoterapeutką, więc ludzkie ciało nie jest jej obce. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych na kierunku dogoterapia oraz Kompleksowa Terapia Manualna.


Jako, że na co dzień ma styczność z różnymi pacjentami, swoje

umiejętności komunikacji świetnie wykorzystuje w pracy z naszymi

kursantami, z którymi bardzo szybko łapie dobry kontakt. Prywatnie

miłośniczka wszelakich uszatych i czworonożnych przyjaciół.


Michał Grendziak


Michał jest Instruktorem Akademii Pierwszej Pomocy, Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, instruktorem żeglarstwa jachtowego oraz instruktorem nurkowania. Tak nawiasem mówiąc to największy śmieszek w Akademii (przyp. red). Specjalista od nowinek technicznych, także jeśli próbowaliście u nas szkolenia z goglami VR to z całą pewnością prowadził je właśnie Michał.


Jego zainteresowanie pierwszą pomocą wzięło się od licznych sportów, z którymi miał do czynienia. Na co dzień studiuje, a w wolnych chwilach jako zwolennik aktywnego spędzania czasu, spotkamy go w Zatoce Puckiej, na stokach narciarskich oraz na wrocławskich kortach i boiskach


Radosław Wiśniewski


Radosław jest instruktorem Akademii Pierwszej Pomocy oraz Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Sympatyczny, energiczny, emerytowany policjant Ruchu Drogowego, który chce przekazywać wiedzę jak prawidłowo udzielać pomocy na miejscu zdarzenia. Uwielbia pracę w zespole oraz z ludźmi dlatego idealnie

wpasowuje się w kadrę instruktorów APP.

Na co dzień pracuje przy transportach medycznych oraz możecie go spotkać na imprezach masowych, gdzie wykonuje zabezpieczenie jako Ratownik. Prywatnie wspaniały tato 7-letniego Olafa i miłośnik motoryzacji, dlatego po wrocławskich ulicach śmiga na motocyklu.